Balanc - centrum tance a jógy
Lektor Ludmila Hellen Kolmanová
Lektor Ludmila Hellen Kolmanová
Ludmila Hellen Kolmanová

Lektor


Přes 25 let vytváří zážitkové kreativní a seberozvojové semináře pro dospělé i děti a posledních 9 let k tomu přibyla terapeutická praxe terapie prožitkem a emoční koučink. Doprovází člověka z mysli do srdce a ke každému přistupuji s vědomím jeho jedinečnosti. Podporuje k odvaze „vidět a cítit“ , k tomu, aby každý našel odpovědi v sobě a uměl „samo-sebe-uzdravovat“ do svobody a radosti ze života :-)) .


„Ahoj :-) Líbí se mi naplňovat motto: „Život nás má bavit!“ a s radostí k tomu doprovázím i ostatní…jako lektor, terapeut, průvodce a přítel…Už dávno svou profesi nepovažuji za práci, ale za štěstí a naplnění. Mým největším učitelem je sám život a vše, co dnes používám při svých programech či terapeutické praxi jsem prožila nejdříve sama na sobě, jde tedy o osvědčené techniky. Baví mě každodenní inspirace a vše poznané propojovat. Odmalička je mi blízké vyjadřovat se tvořivě tancem, výtvarnem i slovem a řídím se především intuicí.


Studium a praxe ve zkratce:
Původně ekonomie . Od devatenácti už jen kam mě srdce táhlo :-)) Profesionální tanečnice v divadle Teplice a Praha, Studium taneční terapie, Praxe jako taneční lektorka a choreografka, Výcvik Pět rytmů a NIA, Výcvik neverbálních technik a psychologie, Výcvik krizové intervence, Pesso Boyden psychomotorické psychoterapie, Arte-terapie. Další studium: Enneagram, Kresba pravou mozkovou hemisférou, Seberozvojové výcviky: Péče o pečující, Rodinné a systemické konstelace, Cesta, Princip Akceptace, Genius Academy, Zasvěcení do Dikša – Univerzita Jednoty, Zasvěcení do Shambally, Studium Emotion Technique.


Ráda Vás budu inspirovat a podělím se s Vámi o účinné nástroje. Berte to jako výzvu a přijďte se uvolnit, poznat svůj potenciál a rozzářit se :-).“


Více na www.pruvodceuspechem.cz