Balanc - centrum tance a jógy
Akce se Standou Stejskalem - Hudba a slovo - Workshop alikvótního zpěvu – koncert Saiwala


Akce se Standou Stejskalem - Hudba a slovo - Workshop alikvótního zpěvu – koncert Saiwala
Akce se Standou Stejskalem - Hudba a slovo - Workshop alikvótního zpěvu – koncert Saiwala
19.10.2018 17-21h
Prožitkový večer pod vedením Standy Stejskala, hudebníka a kouče.
Poznejte neskutečnou sílu slova a alikvotního zpěvu spolu s didgeridoo a šamanským bubnem. Zážitková práce s myslí, tělem, emocemi a duší za podpory autentické hudby Standy Stejskala.
Léčba Hudbou a Slovem je metodou, napomáhající zlepšení zdraví a kvality života ve smyslu mentálním, fyzickém, emocionálním a spirituálním.
Přihlášky a informace: standastejskal@seznam.cz
Cena: 500,-Kč
(pro rezervaci místa je nutná platba předem na účet nejpozději do 15.10.2018, č.účtu: 107-2302440297/0100, do zprávy prosím napište své jméno+Cheb)

www.facebook.com/meneruwa/

S sebou: deku, polštář

Workshop alikvótního zpěvu
Prožitkový večer pod vedením Standy Stejskala, hudebníka a kouče.
Na workshopu si můžete osvojit základní techniky tvorby vyšších harmonických tónů. Tento druh zpěvu je velice snadné se naučit a využít jeho potenciálu pro relaxaci a meditační stav mysli. Výhodou je, že není možné těmito technikami zpívat falešně a tak se lidem zpravidla podaří překonat traumata z hodin zpěvu a najít zase cestu ke svému hlasu a radování se z jeho plného využití.
Pokud budete chtít, můžete být také jen tiše přítomni harmonické atmosféře, kterou společný alikvotní zpěv vytváří a naslouchat souzvuku lidských hlasů ostatních lidí. Je to velmi přirozená a zábavná činnost, která dodává energii a radost.
Pro zpěváky je workshop příležitostí pro vědomou práci s barvou hlasu. Zvláště při společném sborovém zpěvu.
Počet účastníků je omezen, prosím rezervujte si předem své místo.
Přihlášky a informace: standastejskal@seznam.cz
Cena: 400,-Kč (pro rezervaci místa je nutná platba předem na účet nejpozději do 15.10.2018, č.účtu: 107-2302440297/0100, do zprávy prosím napište své jméno+alikvótní zpěv Cheb)

Koncert skupiny Saiwala
Saiwala je volné sdružení muzikantů, kteří přijali pozvání Standy Stejskala, aby společně s ním hráli jeho písně.
Poklidná až meditativní hudba se střídá s dynamickými skladbami a vše je spojeno lyrickými českými nebo anglickými texty. Můžete si poslechnout etnický hrdelní (alikvotni) zpěv, australské didgeridoo nebo latinskoamerické styly či reggae. Které další nástroje zazní záleží na tom, kolik hudebníků se zrovna sejde. V Chebu uslyšíte Standu Stejskala (kytary, zpěv a hrdelní i alikvótní zpěv, didgeridoo) a Honzu Filipa (basová kytara)
Všechna tato hudební rozmanitost má společného jmenovatele v autentické atmosféře inspirativní Standovy hudby.
Více se o kapele dozvíte a nahrávky můžete poslechnout na Bandzone profilu Saiwaly tu: http://bandzone.cz/saiwala či na youtube tu a dál: https://www.youtube.com/ .
Vstupné: 200,-Kč
Přihlášky a informace: balanc.centrum@gmail.com