Balanc - centrum tance a jógy
Kurz dětské vývojové masáže
“To skrze naše ruce promlouváme k dítěti. Dotek je první jazykem lásky.”
Frederic Leboyer, francouzský porodník

Na našem kurzu dětské vývojové masáže vás naučíme, jak s miminkem pomocí doteku komunikovat již od narození. Pomocí doteku upevníme pouto mezi rodičem a dítětem.

Při masáži používáme techniky vycházející z jógy a využívající zemskou přitažlivost. Připomeneme vašemu miminku, co dokáže jeho tělo. Nenásilně a jemně uvolníme klouby a následně zlepšíme svalový tonus. Připravíme miminko na vstup do nového světa, poskytneme mu základ pro sed i stoj. Dalším přínosem masáže je celkové zklidnění miminka, lepší prokrvení periferního oběhového systému a podpora dobrého trávení. Masáže jsou vhodné jak pro zdravá miminka, tak pro miminka s menšími vývojovými odchylkami.

S sebou potřebujete

pohodlné oblečení, deku/polštářek na sezení, psací potřeby, papír/sešit na zápisky, svačinu a hadrovou panenku ve velikosti alespoň 50 cm, pokud jste těhotná. Po porodu si můžete vybrat, zda přijdete s miminkem i panenkou.

Pro koho je kurz určen

Kurz je vhodný pro stávající maminky i ty, které se na mateřství teprve připravují.

Cena: 990,- Kč

(SLEVA - pokud přihlásíte ještě vaše dvě kamarádky, máte slevu za doporučení kurzu 200,-Kč, za tři kamarádky 300,-Kč – uveďte jejich jméno do poznámky v přihlašovacím formuláři, sleva je odečtena, až po jejich závazném přihlášení a zaplacení kurzu)

Lektorky (z Freya centra Plzeň - www.freyacentrum.cz)

Mgr. Daniela Lukešová, CBS
Zuzana Pousková

Pro více informací pište na balanc.centrum@gmail.com

Přihlášky: prostřednictvím přihlašovacího formuláře na našich webových stránkách: www.centrum-balanc.cz/kontakty/ (formulář naleznete dole pod kontakty, po jeho odeslání vám zašleme podklady pro platbu zálohy 500,-Kč, po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu rezervované)


  • Sdílejte s námi: