Balanc - centrum tance a jógy
Dovolená s námi


Dovolená s námi


Dovolená s námi - Balanc - centrum tance a jógy

Místo a aktivity

Aktivní prázdninový pobyt pro rodiny s dětmi s ubytování v horské chatě Arnika na Božím Daru. Děti i dospělí budou mít možnost naučit se tance salsa, bachata, zapojit se do aktivit, které budou směrované na hry a zábavu s dětmi. Zároveň bude dostatek příležitostí věnovat se přes den pobytu venku na horském vzduchu a zimním sportům.Vybavení a polohu horské chaty si můžete prohlédnout zde:

www.penziondaniela.eu

V sousedním penzionu vzdáleném 50 metrů je k dispozici sauna a welnes - není v ceně.


Termín pobytu a polopenze

Pobyt je organizován v termínu 23.2. - 29.2. 2020. Nástup na ubytování bude možné od 15:00 hod a prvním jídlem v rámci pobytu bude večeře a posledním snídaně Snídaně formou bufetu a večeře - polévka + hlavní chod - na výběr min. z 15 druhů jídel a 3 polévek budou podávané v pensionu Daniela vzdáleného 50 metrů od chaty Arnika.


Volný čas pro lyžování a ostatní aktivity

Po snídani bude čas pro lyžování, procházky a ostatní vaše aktivity. Oběd není v rámci pobytu, ale na Božím Daru je nespočet restaurací, které můžete navštívit. Chata Arnika je vzdálenéná od dětské lyžařské sjezdovky Novako 5 minut chůze, nástup na sjezdovku do areálu Neklid 8 min.

Společně v organizačním týmu bude lyžařský instruktor u kterého je možné zarezervovat hodiny lyžování.


Zábava a společné aktivity

Každé odpoledne bude možnost zůčastnit se společné zábavy na sněhu (rodinný sportovní pětiboj, soutěž o nejhezčího sněhuláka, soutěž ve sjezdu na pytlíkách, hledání pokladu...), den předem vždy program upřesníme. Po večeři pokračujeme na chatě Arnika ve společném večeru, programu s tanečními aktivitami soutěžemi a pod.


Cena

do 3 let zdarma

3-10 let 1300,- Kč

10 let + 2600,- Kč

za dospělého 2600,- Kč.

V ceně je zahrnuto ubytování, polopenze, aktivity pro děti a večerní program.

V ceně není zahrnuta lyžařská permanentka, doprava, cena za instruktora ani pojištění.


REZERVACE A INFORMACE JINDRA STEINKE 777 584 892.

PŘIHLÁŠKY NA WWW.CENTRUM-BALANC.CZ PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NEBO NA EMAIL: BALANC.CENTRUM@GMAIL.COM