Balanc - centrum tance a jógy
Lektor Jindra Steinke
Lektor Jindra Steinke
Jindra Steinke

Zakladatelka centra a lektorka tanceJmenuji se Jindra a s tancem je spojen celý můj život. Období dospívání mám spojené s tanečním klubem ATK Standard Cheb. Pod vedením Vladimíra Hány jsem získala průpravu a zkušenosti, z kterých čerpám do dnes. Během pár let jsem se svými partnerem dosáhla výkonnostní třídy B, ke které jsem se po mateřských radostech v roce 2009 ještě na chvíli vrátila . S aktivním soutěžním tancem jsem se definitivně rozloučila v roce 2011. Od té doby se věnuji volnočasovému lektorování tance. Od roku 2009 vedu taneční kurzy pro dospělé a Latinu pro ženy. Věnuji se individuální volnočasové výuce párů, připravuji je na plesovou sezonu, svatby a taneční vystoupení. V roce 2015 vznikl nápad založit s mojí kamarádkou Janou Kotounovou taneční studio, kde mohu předávat všechny zkušenosti a energii v oblasti tance.


K Salse jsem si poprvé "čichla" v roce 2014 a byla to láska na celý život❤ Postupně jsem se stejně zamilovala do krásného tance Dominikánské republiky Bachaty. Od té doby se v tanci věnuji hlavně těmto směrům, ať už v párové formě nebo sólovém provedení. Pravidelně navštěvuji taneční kongresy a festivaly u nás i v zahraničí, individuální hodiny, lekce a párty. Na kurzech Latiny pro ženy, Ladies stylingu a Salse a Bachatě pro páry, které vedu, se neustále setkávám s novými tvářemi a souběžně se zvětšuje skupina nadšených tanečnic a tanečníků. To je pro mě důkaz, proč v tanci, který mě nesmírně baví a uvolňuje, mám pokračovat dál.


V roce 2015 jsem začala spolupracovat s Janou Kotounovou na organizování workshopů. Osobně mi tanec neskutečně pomáhá odpoutat se od každodenních starostí, ať v té aktivní formě, nebo jen pouhým sledováním. Tak věřím, že v budoucnu budeme tuto energii předávat i vám a do našeho centra se budete chodit odreagovat a radovat z pohybu a energie, kterou tanec přináší:)))