Balanc - centrum tance a jógy
Hatha jóga


Hatha jóga
Hatha jóga


Cena kurzu:   10 vstupů 900,-Kč

Jak se cvičí:

Lekce začíná úvodní krátkou relaxací, přes průpravné cviky, které jsou svou všestranností vhodné pro všechny lidi a přinášejí pocit celkové tělesné pohody, se přechází k ásanám (pozicím těla). Prováděním ásan dochází k pročištění nervové soustavy, povzbuzení funkcí jednotlivých orgánů a žláz s vnitřní sekrecí, zjemnění mysli a stimulaci životní síly – prány. Součástí hodiny je dále pránájáma (dechová cvičení – vědomé usměrňování dechu), díky které lze zlepšit vitalitu, zbavit tělo jedů, zvýšit odolnost organismu a získat vnitřní klid. Lekci uzavírá závěrečná relaxace, v níž se tělo celkově ztiší a hluboce uvolní.

Pro koho je vhodná:

Hatha jóga je vhodná téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Každý cvičí dle svých možností.

Způsob přihlášení:

Závazné přihlášky zasílejte na mail: j.ronnerova@seznam.cz. Tel. 732477290. Rezervace místa v kurzu je platná po uhrazení kurzovného v hotovosti na recepci centra, nebo na účet č. 2442203/0300, v popisu uveďte své jméno.

Zrušení Vaší účasti je třeba nahlásit nejpozději den před konáním lekce. V průběhu trvání kurzu bude možné nahradit 2 lekce v pokračujícím kurzu, nebo kurzovné převést na náhradníka.

Místo konání kurzu:

Balanc – centrum tance a jógy (www.centrum-balanc.cz)
Neděle od 16:30 – 17:30 hod.
Začínáme 18.03.2018

Kontakt:

732 477 290

Začneme pěkně od začátku, těším se na Vás

Jiřka

  • Sdílejte s námi: