Balanc - centrum tance a jógy
Karibský mix sólo


Kubánská salsa - Karibský mix sólo
Karibský mix sólo


Cena kurzu:   1400 Kč / 10 lekcí

Popis kurzu:

Pojďte se bavit v rytmu salsy, bachaty a merengue. Pokud nemáte protějšek pro tanec v páru nebo pro jednotlivce, kteří již absolvovali párovou taneční techniku a teď mají chuť zkusit něco nového. Taneční kurz, kde nejste vázáni na partnera. Tančíte sólo. Lekce začínáme volnou taneční rozcvičkou a protažením, následuje jednoduchá sestava, při které si osvojíte krokové variace tanců Salsa, Bachata, Merengue, Reggaeton...

Naučíte se jednoduché choreografie zábavnou formou s naším novým lektorem pocházejícím z Kuby. Naučíte se kroky k jednotlivým figurám, principy rotací a hlavně jak hudbu správně cítit a vnímat, aby se Váš tanec stal zcela přirozeným projevem.

Kdy:

Středa 17:00
Termíny lekcí najdete také v našemm rozvrhu.

Viz. aktuální leták

Kde:

Balanc – centrum tance a jógy, Májová 35, Cheb (vchod ze dvora)

Co na sebe:

Jak se obléknete na hodinu, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítili přirozeně a uvolněně. Obuv doporučujeme pohodlnou bez podpatku.

Kolik to stojí:

Viz. aktuální plakát

140,- Kč/ jednorázový vstup na open class --> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou - do první nebo druhé lekce - z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky. Pokud se rozhodnete v kurzu pokračovat, doplatíte zbytek do původní ceny kurzu.
Kurz lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu. Nově na sále používáme čističku vzduchu, která eliminuje škodliviny a pachy ve vzduchu.
Na všechny kurzy lze čerpat příspěvek z FKSP a ze zdravotních pojištoven - uveďte do přihlášky název zaměstnavatele.

Storno podmínky:

Prosíme, berte na vědomí, že po zaplacení již kurzovné nevracíme!!!. Lekci si můžete v úvodu 2x vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda se si zaplatíte celý kurz. V případě závažných zdravotních důvodů je možné se domluvit, že se kurzovné převede na další kurz v rámci našeho centra (požadujeme předložení lékařského potvrzení). V případě absence lektora bude hodina nahrazena. Pokud nebude moci být stanoven náhradní termín, vrátíme vám poměrnou část kurzovného.

Kurz lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu.

  • Sdílejte s námi: