Balanc - centrum tance a jógy
Latina pro ženy


Latina pro ženy
Latina pro ženy


Cena kurzu:   1400 KČ / 10 LEKCÍ

Popis kurzu:

Jedná se o styl orientovaný na tance samba, cha-cha, jive, rumba.

Hodina Latina sólo není jen tanec, ale také zábavná a odlehčená forma cvičení, v hodinách se věnujeme ženskému stylingu a učíme krátké choreografie. Je určen pro každou ženu jakéhokoliv věku, která chce tančit, zpevnit, protáhnout své tělo a tančit pouze pro sebe.

Kdy:

Viz přiložený aktuální plakát.

Termíny lekcí najdete v našem rozvrhu.

Kde:

Balanc – centrum tance a jógy, Májová 35, Cheb (vchod ze dvora)

Co na sebe:

Jak se obléknete na hodinu, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítili přirozeně a uvolněně. Obuv doporučujeme pohodlnou s podpadkem i bez.

Kolik to stojí:

Příspěvek na ucelený kurz/10 lekcí je 1400,- Kč / osoba.
140,- Kč/ jednorázový vstup na open class --> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou - do první nebo druhé lekce - z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky. Pokud se rozhodnete v kurzu pokračovat, doplatíte zbytek do původní ceny kurzu.

Kurz lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu. Nově na sále používáme čističku vzduchu, která eliminuje škodliviny a pachy ve vzduchu.

Storno podmínky:

Prosíme, berte na vědomí, že po zaplacení již kurzovné nevracíme!!!. Lekci si můžete v úvodu 2x vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda se si zaplatíte celý kurz. V případě závažných zdravotních důvodů je možné se domluvit, že se kurzovné převede na další kurz v rámci našeho centra (požadujeme předložení lékařského potvrzení). V případě absence lektora bude hodina nahrazena. Pokud nebude moci být stanoven náhradní termín, vrátíme vám poměrnou část kurzovného.

Na všechny kurzy lze čerpat příspěvek z FKSP a ze zdravotních pojištoven - uveďte do přihlášky název zaměstnavatele.

  • Sdílejte s námi: