Balanc - centrum tance a jógy
Latino fitness


Latino fitness
Latino fitness


Cena kurzu:   1400 KČ / 10 LEKCÍ

Popis kurzu:

Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem při rytmech regetonu a salsy. Hodina koncipovaná na udržení kondice, zpevnění a tvarování postavy za doprovodu oblíbených latinskoamerických rytmů. Vhodná varianta za Zumbu nebo aerobik.

Kdy:

Viz přiložený aktuální plakát.

Termíny lekcí najdete v našem rozvrhu.

Kde:

Balanc – centrum tance a jógy, Májová 35, Cheb (vchod ze dvora)

Co na sebe:

Jak se obléknete na hodinu, je čistě jen na vás. Je nicméně důležité, abyste se ve vašem oblečení cítili přirozeně a uvolněně. Obuv doporučujeme pohodlnou bez podpatku.

Kolik to stojí:

Příspěvek na ucelený kurz/10 lekcí je 1400,- Kč / osoba.
140,- Kč/ jednorázový vstup na open class --> je umožněn pouze v prvních dvou lekcích kurzu, a to pouze jednou - do první nebo druhé lekce - z důvodu nahlédnutí na styl a obsah výuky. Pokud se rozhodnete v kurzu pokračovat, doplatíte zbytek do původní ceny kurzu. Kurz lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu. Nově na sále používáme čističku vzduchu, která eliminuje škodliviny a pachy ve vzduchu. Na všechny kurzy lze čerpat příspěvek z FKSP a ze zdravotních pojištoven - uveďte do přihlášky název zaměstnavatele.

Storno podmínky:

Prosíme, berte na vědomí, že po zaplacení již kurzovné nevracíme!!!. Lekci si můžete v úvodu 2x vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda se si zaplatíte celý kurz. V případě závažných zdravotních důvodů je možné se domluvit, že se kurzovné převede na další kurz v rámci našeho centra (požadujeme předložení lékařského potvrzení). V případě absence lektora bude hodina nahrazena. Pokud nebude moci být stanoven náhradní termín, vrátíme vám poměrnou část kurzovného.

Kurz lze zakoupit také ve formě dárkového poukazu.

  • Sdílejte s námi: